O Nas

O Nas

Historia Golf Parks Poland sięga 1997 roku. Wtedy została zarejestrowana spółka, a naszym pierwszym obiektem golfowym był sezonowy driving range w Hotelu Bryza w Juracie. W maju 2001 r. przenieśliśmy działalność do Warszawy, otwierając całoroczny obiekt treningowy w obecnym miejscu, przy ul. Zygmunta Vogla w Wilanowie. Na jego dziesięciolecie dodaliśmy pole pitch&putt. W ciągu ponad 20 lat działalności nauczyliśmy grać w golfa tysiące osób. Zależy nam na popularyzacji golfa wśród mieszkańców Warszawy. Zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu, a wśród naszych wartości jest także kontakt z naturą, dlatego na terenie Golf Parks Poland używamy jedynie nawozów organicznych, bez pestycydów, a na polu pitch&putt wysiewamy łąkę kwietną dla pszczół.

Monika Kołowrotna
Prezes Zarządu/Właściciel
Janusz Herburt-Hewell
Założyciel Golf Parks Poland

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 27 października w USA zmarł wieloletni właściciel i Prezes Golf Parks Poland Janusz Herburt – Hewell, dziennikarz Radia Wolna Europa i Głosu Ameryki – Złoty Krzyż Zasługi dla Polski.

Składamy wyrazy głębokiego żalu i łączymy się w bólu z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

Będzie nam brakowało wsparcia i cennych rad, których nam Prezes udzielał.

Janusz Herburt – Hewell był miłośnikiem gry w golfa i jednym z pierwszych promotorów golfa w Polsce.

Założył i prowadził w latach 1997 – 2022 firmę Golf Parks Poland, stworzył obiekty golfowe/driving range, w Juracie, Mikołajkach i Warszawie – Dzielnicy Wilanów. Twórca i założyciel Stowarzyszenia Królewski Klub Golfowy w Wilanowie.

Z okazji Jubileuszu 30-lecia Polskiego Związku Golfa otrzymał Medal za „Szczególny Wkład w Rozwój i Promocję Golfa w Polsce” oraz Złotą odznakę Ministra Sportu i Turystyki „Za Zasługi dla Sportu”.

Msza żałobna odbędzie się w listopadzie w kościele w Wilanowie, dokładny termin zostanie podany niebawem.

Dla nas pracowników był mentorem i wzorem do naśladowania.Zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Monika Kołowrotna – prezes Golf Parks Poland z Zespołem i Instruktorami

Nasi partnerzy

Przyjmując Państwa w naszym salonie dokładamy wszelkich starań, aby zachować standardy japońskiej gościnności. Zgodnie z filozofią Omotenashi każdego klienta traktujemy jak gościa we własnym domu, a także staramy się przewidzieć i spełnić jego potrzeby. Chcemy żeby wizyta w naszym salonie stała się dla Państwa unikalnym doświadczeniem i pierwszym krokiem do spektakularnego świata Lexusa.

Miele to najwyższa jakość i trwałość zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Od ponad 120 lat Miele tworzy urządzenia, które fascynują technologią i designem. Jako jedyny na świecie producent w branży AGD testuje większość urządzeń na 20 lat użytkowania. Produkty Miele zużywają minimalną ilość wody i energii. Higieniczną pielęgnację tkanin, podłóg i naczyń, a także niepowtarzalną przyjemność podczas gotowania zapewniają innowacyjne rozwiązania. Wzornictwo to dyskretna, ponadczasowa elegancja, którą doceniają jurorzy konkursów na całym świecie. Urządzenia można testować i wybierać w Miele Experience Centers w Warszawie (Plac Unii, Royal Wilanów), Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Gdyni.

Flagowa marka SYLVECO to dermokosmetyki bez sztucznych składników skierowane dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Produkty SYLVECO posiadają specjalnie skomponowane receptury, bazujące na roślinnych olejach i masłach oraz ekstraktach z polskich ziół o ugruntowanym działaniu prozdrowotnym. Kosmetyki te wyróżnia 100% naturalność, delikatność i gwarancja wysokiej skuteczności.

Galeria

Royal Golf Club

Przy naszym obiekcie działa klub sportowy, zrzeszający miłośników golfa o różnym poziomie zaawansowania. Siedzibą klubu jest Golf Parks Poland, ale stowarzyszenie organizuje szereg turniejów i wyjazdów treningowych na pola golfowe w całej Polsce.