Juniorzy

Juniorzy

Juniorzy

Golf juniorski to ruch na świeżym powietrzu, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja w gronie rówieśników, a dla najlepszych szansa na miejsce w kadrze narodowej i międzynarodową sportową karierę.

Junior Hour

Junior Hour to odbywający się w sezonie cykl spotkań dla juniorów - golfistów w przedziale wiekowym od 5 do 15 roku życia. Spotkania odbywają się w atmosferze zabawy, są przystosowane do poziomu zaawansowania gry uczestników. Zajęcia są wspaniałą okazją do nawiązywania nowych znajomości opartych na wspólnej pasji, uczą strategicznego myślenia i ćwiczą cierpliwość. 60 minut zajęć kosztuje 60 złotych, cena obejmuje wypożyczenie kijów i piłki. Niedziela: 12:00 - 13:00 (zapraszamy 15 minut wcześniej) Kwiecień - Październik

Junior Program

Mini Golf

9-dołkowy tor z przeszkodami w formie zakrętów, wzniesień i małych drewnianych budowli to atrakcja dostępna już od 3 roku życia. Dla starszych dzieci to połączenie nauki puttowania z zabawą.

Pitch & Putt

3-dołkowe pole z możliwością zagrania sześciu dołków to idealne miejsce do treningu dla dzieci i młodzieży. Umożliwia rozgrywanie szybkich rund, sprzyjających nauce koncentracji i doskonaleniu techniki.

Klasa Golfowa

Odpowiadamy za realizację szkolenia golfowego dla klasy sportowej ze SP nr 400. To jedyna klasa o profilu golf w Polsce! Dla dzieci to możliwość łączenia nauki z regularnym treningiem golfa.

WF z Golfem

Zapoznajemy z golfem dzieci i młodzież, wprowadzając w zainteresowanych szkołach elementy gry do lekcji wychowania fizycznego. Można przyjechać z klasą do nas lub zaprosić naszych instruktorów na lekcje pokazowe do szkół.

Trening Indywidualny

Prowadzenie młodych zawodników wedle spersonalizowanych planów. Od nauki gry przez szkolenie techniczne do przygotowania juniorów do zawodów.