250 osób na Otwartych Dniach Golfa

Dziękujemy za liczne przybycie na Otwarte Dni Golfa 25 i 26 maja. Znów w Wilanowie swoją przygodę z golfem zaczęło najwięcej osób w Polsce.
Podczas Otwartych Dni Golfa w Golf Parks Poland zwiedzający mogli po raz pierwszy w życiu chwycić za kij golfowy i spróbować zagrać pod okiem instruktorów. Deszczowa pogoda nie zniechęciła przyszłych golfistów. Odwiedziło nas 250 osób.

– To połowa ubiegłorocznej liczby, ale jesteśmy zadowoleni, bowiem tym razem przyszły osoby rzeczywiście zainteresowane rozpoczęciem przygody z golfem. 95 procent z nich zostawiło nam swoje dane, abyśmy informowali ich o kursach na ZK i innych wydarzeniach – powiedziała Monika Kołowrotna, dyrektor zarządzająca obiektu.

Oprócz akademii golfa odbyły się także turnieje mini golfa, mogli wziąć udział w degustacjach kawy i innych atrakcjach. Na naszym polu odbyły się turnieje Amaro Caffe Pitch & Putt Wilanów Challenge. Zawody rozgrywane na 6 dołkach (2×3 dołki, z dwóch różnej długości tee box) naszego pola Pitch & Putt. Wyniki w zakładce turnieje.

Comments are closed.