Akademia Golfa na Stadionie Narodowym

Dla organizatorów konferencji Integral Solution/Informatica przygotowaliśmy niecodzienną lekcję golfa w Loży Platynowej na Stadionie Narodowym.

Sezon zimowy w pełni. Odpowiednio zahartowany golfista może trenować na driving range, ale jest też szeroka oferta indoor golfa – z greenami, matami, a przede wszystkim profesjonalnymi symulatorami do gry indywidualnej lub lekcji z instruktorem i analizą swingu.

Zimą każdy rodzaj treningu jest wskazany, aby mięśnie pamiętały zamach. Wszystko po to, by powrót na pole wiosną przebiegł bez problemów. Dlatego też część graczy posiada własne symulatory lub zwyczajnie w wolnym pomieszczeniu – garażu, magazynie – trenują zamach, krótką grę piankowymi piłkami do siatek umieszczonych w odległości kilku czy kilkunastu metrów.

Tym samym rozpoczęcie treningu nawet w grudniu, to dobry krok aby poznać smak golfa.

Z tego założenia wyszli organizatorzy konferencji „Integral Solution/Informatica”, która odbyła się w Loży Platynowej na Stadionie Narodowym. Poza szkoleniem z zakresu „Beyond Data Warehouse” odbyli pierwszą lekcję golfa, którą przygotowało Golf Parks Poland z instruktorami: Davidem, Duncanem i Sandrą. Zgodnie z programem Akademii Golfa uczestnicy odbyli trening krótkiej gry i puttowania zakończony konkursami Putting Competition i Closest to the Pin. Zwycięzca turnieju zarówno w kwalifikacjach jak i finale umieścił dwie piłki w samym środku siatki treningowej, uderzając piłkę z odległości 10 metrów. Duża precyzja i talent golfowy odkryty już po dwóch godzinach treningu w Loży Platynowej Stadionu Narodowego!

Trenujcie kiedy tylko możecie, niezależnie od pogody i miejsca – trawa czy indoor golf, driving range, symulator, pole jeśli tylko pogoda choć trochę na to pozwala, a dobre wyniki i niski handicap w szybki czasie murowane!

Wkrótce nasi instruktorzy podadzą wskazówki, jak najlepiej przetrwać zimę i rozpocząć sezon golfowy w dobrej formie.

Zobacz zdjęcia z Akademii Golfa na Stadionie Narodowym

Comments are closed.