BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge pełen emocji i rewelacyjnych wyników

40 golfistek i golfistów zagrało w majowym turnieju z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge. Nie zabrakło świetnych uderzeń, wspaniałych debiutów i przede wszystkim przyjacielskiej atmosfery.
Najlepszy wynik ze wszystkich uczestników uzyskali Bogdan Mizieliński i Andrzej Krawczyk, którzy mieli po 21 uderzeń. Wśród kobiet niesamowity turniej zagrała Katarzyna Bieńkowska. W swoim pierwszym starcie po wyrobieniu zielonej karty osiągnęła wynik 22 uderzeń, który dał jej także drugie miejsce w klasyfikacji Greencard.

Niewiele zabrakło także do pierwszego hole in one w tym sezonie. Andrzejowi Krawczykowi do szczęścia zabrakło 51 cm na drugim dołku. Na brak nagród narzekać nie mógł. Krawczyk wygrał closest to the pin na drugim dołku, był najlepszy w klasyfikacji kategorii 1/3 HCP 0-26,4 i za najlepszy wynik dnia wśród mężczyzn. Wyróżniony został także jego syn Leon, jedyny junior w turnieju, który dzielnie walczył z o wiele starszymi i bardziej doświadczonymi graczami.

W kategorii 1/3 HCP 0-26,4 za Krawczykiem uplasowali się Jan Radziszewski i Anna Dziekan. Pani Anna zwyciężyła także w Putting Competition wśród kobiet. W kategorii mężczyzn najlepiej na greenie, po dogrywce, spisał się Manfred Schatovich. W kategorii 1/3 HCP 26,5-36,0 najlepszy był Ha Quang Dien przed Franciszkiem Iwaniukiem i Grażyną Żajewską-Wiktorowską. W kategorii Greencard triumfował Bogdan Mizieliński, druga była Katarzyna Bieńkowska, a trzeci Tadeusz Szumlicz.

Oprócz golfowych emocji uczestnicy turnieju mogli obejrzeć nowe BMW Serii 4 Cabrio i zapisać się na jazdy testowe wybranym modelem marki BMW, a także wziąć udział w degustacji win od Piwnicy Smaków.

Najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne golfowe nagrody od BMW oraz Piwnicy Smaków, sponsorów cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Wszystkim uczestnikom i kibicom bardzo dziękujemy za liczny udział i zapraszamy na kolejne turnieje tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca. Następne zawody odbędą się 11 czerwca.

Lista zwycięzców poniżej.

Majowy BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge na zdjęciach

Fot. FEHU FILM – Film & Event Agency

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Andrzej Krawczyk 14 2/3
2 Jan Radziszewski 15 2/3
3 Anna Dziekan 16 2/3
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Ha Quang Dien 11
2 Franciszek Iwaniuk 12 2/3
3 Grażyna Żajewska-Wiktorowska 13 2/3
Kategoria Green Card
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Bogdan Mizieliński 21
2 Katarzyna Bieńkowska 22
3 Tadeusz Szumlicz 26
Putting Competition
Kobiet Anna Dziekan 13
Mężczyzn Manfred Schatovich 12
Closest to the pin – dołek 1
Kobiet
Mężczyzn Jacek Sidzina 3,28 m/td>
Closest to the pin – dołek 2
Kobiet Monika Kołowrotna 4,51 m
Mężczyzn Andrzej Krawczyk 0,51 m
Closest to the pin – dołek 3
Kobiet Katarzyna Terej 5 m
Mężczyzn Andrzej Dembowski 1,9 m
Comments are closed.