Czerwcowy BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge wyjątkowo we wtorek!

Golf Parks Poland jako jeden z ponad 400 obiektów na świecie dołączył do obchodów Światowego Dnia Golfa Kobiet. W związku z tym trzeci turniej z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge odbędzie się we wtorek 7 czerwca. Pierwszy flight ruszy o godz. 16, ostatni o godz. 19.

Golf Parks Poland i Królewski Klub w Wilanowie dołączyli do miejsc, w których jest organizowany Woman’s Golf Day. Więcej szczegółów o światowej organizacji tego specjalnego dnia na www.womensgolfday.com.

W związku z tym wydarzeniem III turniej z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge odbędzie się wyjątkowo we wtorek 7 czerwca. Z tej okazji zachęcamy do nauki i gry wszystkie Panie grające lub te, które jeszcze nie miały okazji spróbować, czym jest golf.

W programie Women’s Golf Day:
od 16.00 do 18.00 akademia golfa z instruktorami
Od 18.00 do 20.00 turniej na 6 dołkach Pitch & Putt

BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP. Klasyfikacja pucharowa podzielona jest na kategorie: 0-26.4; 26.5-36.0; 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Równolegle do turnieju BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin. Rywalizacja odbywa się na 3 dołkach niezależnie od tee box, z którego jest wykonywane uderzenie. W godz. 17:30 – 19:00 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn). Nagrody ufundowali sponsorzy – BMW Polska oraz Beijing Tong Ren Tang Poland.

Cały sezon toczy się rywalizacja o nagrody główne cyklu – w tym roku będą to torby golfowe lub Travel Covery z kolekcji BMW Golfsport. Wspaniała nagroda trafi w ręce zawodniczek lub zawodników, którzy zdobędą najwięcej punktów w klasyfikacji punktowej. Żeby liczyć się w grze o torby golfowe, trzeba zagrać w przynajmniej czterech turniejach cyklu.

W trakcie turnieju odbędzie się prezentacja parzenia herbaty wraz z degustacją oraz porady z zakresu medycyny i masaży chińskich, które przygotuje Beijing Tong Ren Tang. Na graczy czeka też lunch.

Opłata turniejowa: 65 zł goście, 55 zł członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, 50 zł studenci oraz juniorzy.

Godziny startu flightów: 16:00, 17:00, 18:00, 19:00.

Rejestracja: Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (recepcja@golfparkspoland.pl), telefonicznie (+48 22 424 70 83 lub + 48 609 046 802) oraz osobiście w recepcji przy ul. Vogla 19. Wcześniejsza rejestracja w turnieju jest obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Pełny regulamin cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge w zakładce TURNIEJE.

Comments are closed.