Dzień Otwarty GPP już jutro!

To będzie niezwykła sobota na obiekcie Golf Parks Poland. Każdy, kto zechce, będzie mógł bezpłatnie rozpocząć naukę gry w golfa. Przed nami Dzień Otwarty, startujemy już jutro o godzinie 11:00

W sobotnie przedpołudnie otworzymy swoje bramy dla wszystkich zainteresowanych grą w golfa. Wystarczą tylko chęci, resztą zajmą się nasi instruktorzy. Przygotowaliśmy również sporo atrakcji dla najmłodszych.

Od początku imprezy nasza golfowa strzelnica będzie dostępna dla każdego. Technika swingu, uderzenie, dobór kija – to wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów.  Przez cały czas trwania Dnia Otwartego zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci do naszej akademii na torze Mini Golfa. Ponadto w programie dla najmłodszych przewidujemy turniej golfowy oraz mecz piłki nożnej. O 13:00 nastąpi otwarcie nowego toru do Mini Golfa, projektu 9-letniej Kamili du Château. Godzinę później rozpoczniemy RehAktive Pitch & Putt Tournament na 6 dołkach.

Warto dodać, że przez cały dzień czekają na Państwa atrakcyjne ceny na sprzęt i artykuły golfowe w naszym klubowym sklepie. Patronat nad Dniem Otwarty objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów.

Dzień Otwarty Golf Parks Poland będzie próbą generalną przed Ogólnopolskim Dniem Golfa, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. Akcję poprzedni kampania reklamowa w ogólnopolskich mediach. Patronat nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski.

Comments are closed.