Finał Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge za nami [WYNIKI]

Sezon Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge dobiegł końca. Rywalizacja o nagrody główne w klasyfikacjach generalnych była zacięta do ostatniego dołka, a atmosfera jak zwykle wyśmienita.

Przepiękna październikowa pogoda i niemniej piękne nowe Audi Q8 w prześlicznym pomarańczowym kolorze Dragon metalik znakomicie okrasiły sportową walkę na naszym polu Pitch & Putt.

Oprócz kategorii Greencard Kobiet, gdzie już przed październikową edycją Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge zwyciężczyni, czyli Agnieszka Ostrowska, była znana, w pozostałych klasyfikacjach generalnych trwały zacięte pojedynki o travel covery sygnowane przez Audi.

W kategorii 0-26,4 ostatni turniej zdecydował o zwycięstwie Piotra Błędzińskiego z Janem Radziszewskim. Decydowały dosłownie pojedyncze uderzenia. Pan Radziszewski fenomenalnie zaczynał z tee, wygrywając po drodze „Closest to the pin” na trzech dołkach, ale to Pan Błędziński uzyskał lepszy wynik na koniec dnia i to w jego ręce trafiła nagroda główna. I nie powinno to dziwić. To prawdziwy kolekcjoner trofeów – klasyfikację generalną w kategorii 26,5-36,0 wygrał trzy razy z rzędu. Po przeniesieniu się poziom wyżej też nie ma sobie równych.

Zobacz zdjęcia z finałowego turnieju Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge – KLIKNIJ TUTAJ >>

Emocji nie brakowało też w kategorii 26,5-36,0, gdzie szansę na triumf mieli Bogdan Mizieliński, Andrzej Ernst oraz Tadeusz Szumlicz. Ten ostatni podjął się rywalizacji z kontuzją, dzielnie walczył na polu, ale październikowy turniej wygrał Pan Ernst i to on odjechał z travel coverem sygnowanym przez Audi.

W kategorii greencard mężczyzn też było niesamowicie ciekawie. Karol Bogucki przed październikowym turniejem był liderem, ale jeśli wygrałby go Jacek Krukowski, to do wyłonienia zwycięzcy tej kategorii byłaby potrzebna dogrywka. Obaj trafili do jednej grupy i oko w oko zmierzyli się o nagrodę główną. Walka była zacięta do ostatniego dołka, decydowały detale. Pan Bogucki wygrał październikowy turniej i zwyciężył w klasyfikacji generalnej tej kategorii.

Wśród kobiet w kategorii greencard w październikowym turnieju triumfowała Czesława Kempińska.

Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim za liczny i aktywny udział w całym cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge. W szczególnie ciepło myślimy graczach początkujących, bo to kategoria greencard rok rocznie bije frekwencyjne rekordy. Cieszymy się, że to u nas stawiacie pierwsze kroki w rywalizacji golfowej. To dzięki Wam ten sezon był tak wyjątkowy.

Dziękujemy marce Audi – partnerowi obiektu oraz sponsorowi tytularnemu cyklu turniejów, która była fundatorem nagród, prowadziła jazdy testowe oraz z zaangażowaniem pracowała przez cały sezon na rzecz rozwoju golfa. Polska jest m.in. jednym z 54 krajów, w których organizowany jest Audi quattro Cup.

Dziękujemy całemu zespołowi Golf Parks Poland za przygotowanie turnieju oraz pola do gry, a także członkom Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, który wystawia jak zwykle liczną reprezentację w każdym turnieju.

Do zobaczenia w kolejnym sezonie już w kwietniu!

Wyniki finałowego turnieju AUDI Pitch&Putt Wilanów Challenge (10.10.2018) – KLIKNIJ TUTAJ >>

Zwycięzcy klasyfikacji generalnych Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge:

Kategoria 0-26,4 – Piotr Błędziński

Kategoria 26,5-36,0 – Andrzej Ernst

Kategoria Greencard kobiet – Agnieszka Ostrowska

Kategoria Greencard mężczyzn – Karol Bogucki

Lista zwycięzców październikowego Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge:

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Piotr Błędziński 12 1/3
2 Piotr Lenard 13
3 Jan Radziszewski 14 1/3
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Andrzej Ernst 15
2 Piotr Wietrak 15 1/3
3 Grzegorz Kowalczyk 15 2/3
Kategoria Green Card Kobiet
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Czesława Kempińska 27
2 Bożena Manulik 29
3 Zofia Wróblewska 30
Kategoria Green Card Mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Karol Bogucki 23
2 Krzysztof Jezierski 23
3 Adam Burda 24
Putting Competition
Kobiet Anna Dziekan 13
Mężczyzn Piotr Lenard 14
Closest to the pin
Dołek #1 – 81 m Dariusz Bąk 194 cm
Dołek #1 – 65 m
Dołek #2 – 78 m Jacek Sidzina 463 cm
Dołek #2 – 63 m Jan Radziszewski 375 cm
Dołek #3 – 54 m Jan Radziszewski 594 cm
Dołek #3 – 48 m Jan Radziszewski 194 cm
Comments are closed.