Finał Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge [ZAPISY]

W środę 10 października rozegramy ostatni turniej z cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge. Trwają zapisy, liczba miejsc ograniczona!

Przez cały sezon toczy się rywalizacja o nagrody główne cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge – travel covery sygnowane przez Audi. Żeby liczyć się w klasyfikacji generalnej i mieć szansę na końcowy triumf, trzeba wziąć udział w czterech turniejach w sezonie.

Po wrześniowym turnieju tylko Agnieszka Ostrowska w kategorii greencard kobiet może być pewna końcowego triumfu. W pozostałych klasyfikacjach walka będzie toczyć się do ostatniego dołka. Niewykluczone, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka.

W kategorii 0-26,4 o nagrodę główną zmierzą się Piotr Błędziński i Jan Radziszewski.

W kategorii 26,5 – 36.0 szanse na końcowy sukces wciąż ma dwóch graczy – to Andrzej Ernst i Bogdan Mizieliński. Pan Mizieliński musiałby zająć pierwsze miejsce w październiku, aby prowadzić trzema punktami. Chyba że w październiku znów wygra pan Andrzej, poprawiając swój najgorszy wynik z maja (trzecie miejsce). Wówczas wygraną ma w kieszeni.

Niesamowicie ciekawie będzie w kategorii greencard mężczyzn. Karol Bogucki jest liderem, ale jeśli październikowy turniej wygra Jacek Krukowski, to do wyłonienia zwycięzcy tej kategorii będzie potrzebna dogrywka.

Tyle teorii. Jeśli któryś zawodników przed finałowym turniejem poprawi lub pogorszy swój HCP i zmieni kategorię turniejową, wszystko może się zmienić.

Zasady turnieju:

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP w kategoriach 0-26.4; 26.5-36.0 oraz Strokeplay brutto 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Równolegle do turnieju Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin z każdego tee boxa. W godz. 17:30 – 19:00 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn). Sponsorem nagród jest Audi.

Na zawodników i gości turnieju czeka poczęstunek.

ZAPISY:

Opłata turniejowa: 65 zł goście, 55 zł członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, 50 zł studenci oraz juniorzy.

Godziny startu flightów: 15:00, 16:00, 17:00.

Rejestracja:

– mailowo (recepcja@golfparkspoland.pl),

– telefonicznie (+48 22 424 70 83 lub + 48 609 046 802)

– osobiście w recepcji przy ul. Vogla 19.

Wcześniejsza rejestracja w turnieju jest obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Comments are closed.