Golf jest kobietą!

Blisko 60 pań wzięło udział w Women’s Golf Day organizowanym we wtorek w Golf Parks Poland. Cieszymy się, że wiele z tych uczestniczek u nas postawiło swoje pierwsze golfowe kroki. Było nam bardzo miło Was wszystkie gościć, Drogie Panie.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak potrzebne są takie inicjatywy. Była to doskonała okazja do integracji i dobrej zabawy w uroczej atmosferze. O odpowiednią dawkę wiedzy merytorycznej i treningu praktycznego zadbali Paweł Czerwonka i Jakub Gano, którzy poprowadzili akademię golfa. Z blisko 60 uczestniczek połowa posmakowała we wtorek golfa po raz pierwszy. Po doskonałym humorze i uśmiechu od ucha do ucha wnioskujemy, że się podobało. Zapraszamy jak najczęściej 😉

Nie zabrakło też sportowej rywalizacji. Dla początkujących przygotowaliśmy konkurs Closest to The Pin, a panie, które już pierwsze kroki w golfie mają już za sobą rywalizowały w turnieju Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów (wyniki na dole artykułu). Wyniki i atmosfera były nie do powtórzenia.

Były rozmowy o golfie i nie tylko, była wspaniała okazja do poznania nowych osób. Można też było skorzystać z jazd testowych samochodami marki Audi i spędzić czas w miłej atmosferze.

Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji.

Zobacz, jak było. Fotoreportaż Beaty Okrasy – KLIKNIJ TUTAJ >>

p1140999

Dziękujemy!

Ten piękny wieczór by się nie udał, gdyby nie nasi partnerzy. Dlatego dziękujemy:

Polskiemu Stowarzyszeniu Golfa Kobiet za wsparcie w postaci licencji;

Beacie Okrasie, członkini Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, za współorganizację i piękny reportaż zdjęciowy;

Audi, sponsorowi głównemu Golf Parks Poland, za udostępnienie aut do jazd testowych;

Ban Thai Spa za ufundowanie nagród w konkursach i turnieju;

oraz pracownikom i instruktorom za zaangażowanie w organizację wydarzenia.

WYNIKI

Zwyciężczynie turnieju Ban Thai SPA Pitch&Putt Wilanów (05.06.2018)

Comments are closed.