Golfowe urządzenia GPS Garmin

Seria urządzeń GPS GARMIN do gry w golfa jest w ofercie naszego sklepu.
Seria urządzeń GPS Garmin została zaprojektowana specjalnie po to, aby pomóc golfistom osiągnąć najlepsze rezultaty w każdej rozgrywce. Od zegarka, który pokazuje dokładny dystans do greenu, po specjalistyczne urządzenia z ekranem dotykowym, które dają możliwość interaktywnego podglądu map każdego dołka.

Model Approach S3 posiada dostęp do 27 000 pól golfowych w tym wszystkie polskie pola golfowe. Zapewnia również dostęp do bezpłatnych aktualizacji map bez abonamentu oraz żadnych dodatkowych opłat.

Zegarek z ekranem dotykowym korzysta z GPS-a by oznaczyć pozycję na polu golfowym, podając przy tym m. in. dystans do dołka, odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu. Approach S3 po naładowaniu działa przez 8 godzin, a obudowa jest wodoodporna.

Najnowszy produkt Garmina to zegarek Approach S2. Zegarek ma preinstalowane mapy ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie i jest gotowy do gry od razu po wyjęciu z pudełka – bez żadnych subskrypcji i dodatkowych opłat. Wbudowana karta wyników pozwala graczom śledzić punktację w każdym momencie gry. Istnieje również możliwość przenoszenia wyników do komputera. Najnowszy zegarek golfowy Garmina jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych i ma wymieniane paski.

Zegarek jest wyposażony w litowo-jonowy akumulator i ma także wbudowany krokomierz, umożliwiający monitorowanie przebytego dystansu.

Dostępne urządzenia GPS GARMIN:

Garmin S1 – 1070 zł
Garmin S1 limited edition (z pomarańczowym paskiem) – 1170 zł.
Garmin S2 – niebawem w ofercie na rynku
Garmin S3 – 1480 zł.

Comments are closed.