Jak trenują juniorzy w Wilanowie

Trwa cykl treningów dla młodych golfistów w ramach „Programu juniorów”. Pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów młodzi golfiści szybko czynią postępy.
Cykl zajęć dla dzieci i młodzieży ruszył 26 kwietnia i potrwa do 14 czerwca. Oprócz zajęć dla juniorów przygotowaliśmy także dodatkowe treningi dla ich opiekunów.

Jak wyglądają treningi dla juniorów? To połączenie programu dla profesjonalnego golfisty z doskonałą zabawą. Młodzi adepci tej dyscypliny trenują swój swing na driving range, uczą się krótkiej gry, puttowania, a także jak sobie poradzić, gdy piłka wpadnie do bunkra. Przy okazji dostają mnóstwo wiadomości o samym golfie oraz o zdrowym trybie życia, a oprócz tego mają szansę sprawdzić się w serii konkursów i zabaw przygotowanych dla trenerów.

Godzina juniorów

Oprócz „Programu juniorów” w każdą sobotę od kwietnia do października prowadzimy specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat. Trening połączony z zabawą dla młodych golfistów grających na różnych poziomach zaawansowania.

Treningi i zawody odbywają się co tydzień w trakcie sezonu w każdą sobotę w godz. 12:00 – 13:00. Zajęcia nie wymagają rejestracji. Cena: 40 pln.

Comments are closed.