Juniorzy Golf Parks Poland zagrali w Naterkach

Trójka na co dzień trenująca w ramach Programu Juniorów Golf Parks Poland i Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie zagrała w XVI Mistrzostwach Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, które w tym roku odbyły się w Mazury G&CC w Naterkach.

Klara, Matylda i Marcin zebrali kolejne cenne golfowe doświadczenia rywalizując z zawodnikami, którzy rozegrane rundy mogą liczyć w setkach jeśli nie tysiącach. Dla Klary był to jeden z pierwszych tak trudnych turniejów i bardzo cieszymy się, że tak odważnie wchodzi do golfowego świata.

Marcin był w elitarnej grupie graczy, którzy zagrali przynajmniej jedną rundę poniżej 100 uderzeń brutto. Do tego na wymagającym polu w Naterkach w sobotę popisał się jednym birdie, a w niedzielę zagrał 99 uderzeń. Te wyniki pozwoliły mu wygrać Grupę II (20,1 – 36) z wynikiem 62 stb.

Matylda, która z trójki młodych golfistów gra z nami najdłużej, wygrała kategorię Open (77 stb.) i zgarnęła nagrodę Best Junior.

Dziękujemy rodzicom młodych golfistów, że zachęcają swoje pociechy do treningów i gry. Podziękowania należą się także wszystkim uczestnikom XIV Mistrzostw Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, którzy także pomagają naszym juniorom w ich golfowej drodze.

Program dla juniorów – zapisy trwają!

Cała trójka młodych golfistów, którzy zagrali w Naterkach, trenuje od miesięcy w ramach Golfowego Programu dla Juniorów. Sportowy rozwój dzieci i młodzieży jest jednym z priorytetów Golf Parks Poland oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie. Od lat zachęcamy młodzież do aktywnego trybu życia, zarażamy pasją do gry w golfa. Ćwiczymy przez całą wiosnę, lato i jesień, ale nasze zajęcia kontynuujemy także zimą, czym pokazujemy, że golf jest sportem całorocznym nawet w naszym klimacie. Trwają zapisy do edycji jesiennej, która wystartuje w drugi weekend września.

Dowiedz się więcej >>

Comments are closed.