Już 24 maja Dzień Golfa w Wilanowie

Nieodpłatne lekcje golfa, specjalne konkursy dla małych i dużych golfistów, sprzęt i akcesoria golfowe w okazyjnych cenach i wiele innych atrakcji. Odwiedź nas w niedzielę 24 maja w Ogólnopolski Dzień Golfa.

Golf to sport dla wszystkich, którzy kochają: rywalizację sportową, rekreację, grę indywidualną, aktywnie spędzanie czasu z rodziną, długie spacery, przyrodę i piękne krajobrazy. W niedzielę 24 maja zapraszamy szczególnie tych, którzy przygodę z golfem dopiero zaczynają. Przez cały dzień nieodpłatnie dostępne są mini golf, pole pitch & putt, jest możliwość konsultacji z instruktorami i pracownikami obiektu oraz okazja do poznania golfistów-pasjonatów. Dodatkowo, razem z naszym partnerem Wine Avenue zapraszamy na dwa turnieje Wine Avenue Pitch & Putt Wilanów, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Podczas całego dnia będzie można degustować wina i napoje specjalnie wyselekcjonowane przez Wine Avenue, w tym m.in. francuski klasyk „Massimo”, wina z RPA: Sauvignon Blanc i Shiraz, Koktajl Bellini, sangria, kalifornijskie chardonnay i merlot, hiszpańska Cava.

Comments are closed.