Kolejny sezon BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge za nami! Torby z kolekcji BMW Golfsport rozdane

Sezon w BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge dobiegł końca. Rywalizacja o nagrody główne ufundowane przez BMW Group Polska toczyła się do ostatniego dołka.
Dziękujemy sponsorowi tytularnemu cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, firmie BMW Group Polska, bez której zawody nie mogłyby się toczyć w takiej formule i z tak wspaniałymi nagrodami. Przez cały sezon golfowe akcesoria z kolekcji BMW Golfsport trafiały w ręce zwycięzców poszczególnych turniejów, a na najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej czekały przepiękne torby. Podziękowania za trzeci rok owocnej współpracy przekazał prezes Golf Parks Poland pan Janusz Herburt Hewell.

W kategorii 0-26,4 w październikowym turnieju triumfował Tadeusz Szumlicz, który wyprzedził Katarzynę Terej oraz Franciszka Iwaniuka. Nagroda główna za zwycięstwo w całym cyklu trafiła w ręce Franciszka Iwaniuka, który obronił przewagę w klasyfikacji generalnej nad Manfredem Schatovichem.

W kategorii 26,5-36,0 do ostatniego dołka o torbę z kolekcji BMW Golfsport rywalizowali Piotr Błędziński oraz Piotr Lenard. Sytuacja była jasna – nagroda główna była dla tego, który lepiej zagrał w turnieju październikowym. Wszystko ułożyło się jak w największych turniejach PGA Tour. Rywalizowali w ostatnim flightcie niemal do zmroku, tocząc zacięte ale przyjacielskie boje na każdym dołku. Ostatecznie wyżej w klasyfikacji turnieju był Piotr Błędziński (drugie miejsce) i to w jego ręce trafiła torba. Piotr Lenard był trzeci, a turniej wygrał zdolny junior Jan Czarnecki.

W kategoriach Greencard kobiet i mężczyzn sytuacja była jasna przed ostatnim turniejem. Wśród pań klasyfikację generalną wygrała Damroka Kościelak, wśród panów Michał Owczarek.

W październikowym turnieju na podium w kategorii Greencard kobiet stanęły Julita Łuczak, Damroka Kościelak i Agnieszka Ostrowska. Najlepsza trójka w Greencard mężczyzn to: Piotr Wietrak, Michał Owczarek i Romuald Łuczak.

Emocji przysporzył też jak zwykle konkures Putting Competition wśród mężczyzn i kobiet. W rywalizacji pań triumfowała Rhea Wiatr (13 uderzeń), a wśród panów najlepszy był Tadeusz Szumlicz (13 uderzeń).

W trakcie turnieju odbyła się prezentacja parzenia herbaty wraz z degustacją przygotowała firma Beijing Tong Ren Tang, która również sponsorowała nagrody dodatkowe i upominki dla wszystkich uczestników.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za aktywny udział w turniejach, niesamowitą atmosferę i coraz lepsze wyniki. Dziękujemy, że jesteście z nami i dajecie nam ogromny impuls do pracy.

Dziękujemy sponsorowi tytularnemu cyklu – firmie BMW Polska, która jest z nami trzeci sezon z rzędu i dba o wyjątkowe nagrody dla uczestników turniejów.

Dziękujemy partnerom – Polskiemu Związkowi Golfa, Dzielnicy Wilanów oraz magazynowi Teraz Wilanów, za wsparcie przez cały sezon.

Dziękujemy też zespołowi Golf Parks Poland za całoroczną pracę przy organizacji cyklu turniejów BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Do zobaczenia w kwietniu w kolejnym sezonie turniejowym.

Lista zwycięzców poniżej.

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Tadeusz Szumlicz 14 2/3
2 Katarzyna Terej 15 2/3
3 Franciszek Iwaniuk 16
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Jan Czarnecki 10 1/3
2 Piotr Błędziński 11
3 Piotr Lenard 15 2/3
Kategoria Green Card Kobiet
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Julita Łuczak 28
2 Damroka Kościelak 28
3 Agnieszka Ostrowska 29
Kategoria Green Card Mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Piotr Wietrak 25
2 Michał Owczarek 26
3 Romuald Łuczak 26
Kategoria PRO
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Duncan Geoghegan 18
2 Piotr Ragankiewicz 21
3
Putting Competition
Kobiet Rhea Wiatr 13
Mężczyzn Tadeusz Szumlicz 13
Closest to the pin
Dołek #1 Manfred Schatovich 185 cm
Dołek #2 Tadeusz Szumlicz 135 cm
Dołek #3
Zwycięzcy cyklu BMW Pitch&Putt Wilanów Challenge
GC kobiet Damroka Kościelak
GC mężczyzn Michał Owczarek
0-26,4 Franciszek Iwaniuk
26,5-36,0 Piotr Błędziński

Wyniki wszystkich zawodników (kliknij w tabelę, żeby powiększyć):

Comments are closed.