Kolumb odkrył Amerykę – dla Ciebie została Europa

Discover Europe 2006 to ogólnopolski konkurs fotografii organizowany już po raz czwarty przez międzynarodową organizację studencką Erasmus Student Network.
Konkurs adresowany jest do studentów polskich, którzy utrwalają na zdjęciach Europę, jak również do obcokrajowców przebywających w Polsce na wymianie studenckiej (i pokazują Polskę okiem własnych obiektywów). W tym roku w konkursie bierze udział 13 uczelni z największych miast Polski: Gdańska, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Torunia.

Projekt składa się z 3 etapów. W każdej uczelni najpierw odbywa się etap lokalny. Z prawie 1000 nadesłanych fotografii ok. 60 przechodzi do finału, gdzie oceniane jest przez profesjonalne jury. Po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu atrakcyjnych nagród, na uczelniach organizowane są wystawy prac finałowych, a także drukowany jest ogólnopolski kalendarz zawierający 12 wyróżnionych zdjęć.

W tym roku, finał Discover Europe odbędzie się 3 czerwca 2006r. w Obiekcie Golfowym „Golf Parks Poland” w Wilanowie!! Na wszystkich chętnych oraz zaproszonych gości czekają wspaniałe atrakcje, między innymi fantastyczna wystawa zdjęć, Akademia Golfa, gdzie każdy będzie miał szansę poznania podstaw tego wspaniałego sportu, bogaty catering oraz wiele konkursów dla przybyłych osób oraz dla wszystkich szansa wygrania super nagród!!!

Program imprezy na Polu Golfowym Golf Parks Poland w Wilanowie:

11.00-13.00 Atrakcje w Obiekcie Golfowym w Wilanowie (Bar, MiniGolf, Driving Range).
13.00-13.30 Powitanie gości. Catering.
14.00-14.45 Akademia Golfa.
14.45-15.30 Konkurs Closest to the pin.
16.00-17.00 Wyłonienie laureatów konkursu fotograficznego Discover Europe 2006.
Wręczenie nagród. Zakończenie imprezy.

Organizator zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do ww. programu.

Comments are closed.