Międzynarodowy Dzień Golfa Kobiet w Wilanowie

50 pań zarażonych golfem – to efekt pierwszego Międzynarodowego Dnia Golfa Kobiet, który we wtorek zorganizowaliśmy w Wilanowie.

Międzynarodowy Dzień Golfa Kobiet przerósł najśmielsze oczekiwania. 50 pań, w większości nie mających zbyt wielu golfowych doświadczeń, wzięło udział w specjalnie im poświęconych zajęciach. Co warto podkreślić, udział był całkowicie bezpłatny.

Panie wzięły udział w akademii z instruktorami golfa. Poznały tajniki golfowego swingu, dowiedziały się kilku ciekawostek dotyczących puttowania, które na pewno przydadzą im się w dalszej golfowej przygodzie. Oprócz nauki gry był też czas na rywalizację w konkursie Closest to the pin z nagrodami. A także pokaz gry driverami w wykonaniu profesjonalnego golfisty Piotra Ragankiewicza.

Golfowa zabawa i rywalizacja to nie wszystko. Specjalnie z okazji Dnia Golfa Kobiet Wine Avenue przygotowało degustację win oraz koktajlu Bellini, a Beijing Tong Ren Tang oprócz degustacji chińskich herbat przeprowadził krótką lekcję z zajęć relaksujących.

Nie zabrakło też rytmów latynoamerykańskich wraz z pokazem tańca, który przygotowało Kabaty Dance Studio. Panie nie tylko podziwiały parę tancerzy, ale i same aktywnie ruszały się do rytmu w ramach krótkich zajęć z instruktorką.

Za wspaniałą atmosferę i przednią zabawę dziękujemy wszystkim uczestniczkom. Przypominamy też, że w każdą środę o godz. 10 czeka na panie instruktor w ramach „Godziny Kobiet”.

Nagrody w Turniejach i Konkursach z okazji Międzynarodowego Dnia Golfa Kobiet ufundowali: BMW Polska, Dr. Irena Eris, Beijing Tong Ren Tang oraz Technics.

Partnerami Międzynarodowego Dnia Golfa Kobiet byli: Królewski Klub Golfowy w Wilanowie, Ekberg Golf Academy, Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, Kabaty Dance Studio oraz Wine Avenue.

Comments are closed.