Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge już w najbliższą środę

Sezon golfowy w pełni! Przed nami trzeci z cyklu siedmiu turniejów Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge. Początek zawodów w środę, 13 czerwca o godzinie 16:00 na obiekcie przy ul. Vogla 19

W zawodach przewidujemy udział kilkudziesięciu osób, dodatkowo liczymy na obecność gości niegrających, dla nich przygotowaliśmy zajęcia z akademii golfa, prowadzone przez trenerów z Ekberg Golf Academy. W turnieju mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Impreza będzie rozgrywana na sześciu dołkach (2×3 dołki) w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni i juniorzy a także w dwóch kategoriach handicapowych 0- 36.0 HCP – klasyfikacja netto (1/3 hcp) oraz 36.1-54.0 HCP w klasyfikacji strokeplay. Oprócz emocji związanych z turniejem dla naszych gości przygotowaliśmy rozgrywkę closest to the pin na 3 dołkach oraz konkurencję puttowania, która rozpocznie się o 17:30.

O godzinie 19:00 czas na chwilę wytchnienia przy degustacji win. Będzie można spróbować m.in. win hiszpańskich, włoskich (takich jak Burgo Viejo Rosado czy Bennati Soave). Degustację przygotowała Piwnica Smaków

Zwycięzca całego cyklu Pitch&Putt Wilanów Challenge otrzyma voucher na 400 £ ufundowany przez Travel & Action.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: recepcja@golfparkspoland.pl lub na numery telefonu. + 48 22 424 70 83 i +48 609 046 802. Można również zapisać się osobiście w recepcji Golf Parks Poland przy ulicy Vogla 19 najpoźniej na 2 dni przed każdym rozgrywanym turniejem. Rejestracja obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Opłata turniejowa zawierająca udział w rozgrywkach Pitch & Putt oraz poczęstunek po zawodach wynosi odpowiednio 65 zł dla gości oraz po 50 zł dla klubowiczów Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie a także dla studentów i juniorów. Osoby towarzyszące, w cenie 40 zł, mogą skorzystać z akademii golfa i cateringu.

Comments are closed.