Nowe zajęcia golfowe w Golf Parks Poland

Sezonowy pakiet lekcji – to nowość w naszej ofercie przygotowana specjalnie z myślą o tych, którzy stale chcą podnosić swoje umiejętności.
Ekberg Golf Academy, której instruktorzy prowadzą zajęcia w Golf Parks Poland, w swojej ofercie ma nowy rodzaj zajęć z doskonalenia techniki gry w golfa – „Sezonowy pakiet lekcji”. Trenuj jak zawodowiec! Jeden trener, jeden gracz – od 1 kwietnia do 31 października dwa razy w tygodniu będziesz ćwiczyć pod okiem Twojego instruktora. Regularny trening to gwarancja stałej poprawy umiejętności i większej frajdy z gry!

W ofercie Ekberg Golf Academy są także lekcje indywidualne lub w małych grupkach (maksymalnie cztery osoby), lekcje z wykorzystaniem wideoanalizy, pakiety 10 lekcji, a także kursy i egzaminy na zieloną kartę.

Pełny cennik znajdziesz TUTAJ >>

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące zapisów i nowości w ofercie udzielamy w recepcji Golf Parks Poland przy ul Vogla 19 w Wilanowie, a także mailowo (mailto:info@golfparkspoland.pl) oraz telefonicznie (+48 (22) 424 70 83, +48 609 046 802)

Zajęcia w tym sezonie w Golf Parks Poland poprowadzą:

David Ekberg (zobacz profil instruktora)

Duncan Geoghegan (zobacz profil instruktora)

Brian Messing (zobacz profil instruktora)

Sandra Okupniak (zobacz profil instruktora)

Więcej informacji o instruktorach znajdziesz TUTAJ >>

Comments are closed.