Ogólnopolski Dzień Golfa w Golf Parks Poland już za tydzień

Ponad 30 pól golfowych w całej Polsce szykuje na 27 maja specjalny program. W najbliższą niedzielę przy Vogla 19 będziemy świętować Ogólnopolski Dzień Golfa. W programie turnieje, akademia golfa i sporo innych atrakcji.

Ogólnopolski Dzień Golfa w Golf Parks Poland! Od godziny do 11:00 do 18:00 na driving range (strzelnicy golfowej) trwać będą 30 minutowe lekcje w ramach akademii golfa. Podobne zajęcia będą prowadzone także na torze do minigolfa.

Nie zabraknie również golfowej rywalizacji. O godzinie 11:00 i 13:00 odbędą się dwa turnieje dla dzieci Mini Golf Competition. Najmłodsi zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: do 7 lat i 8-13 lat. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Natomiast o godzinie 14:00 do rywalizacji w turnieju Pitch&Putt staną dorośli. Zawody odbędą się tradycyjnie w dwóch kategoriach: Zielonej Karty i Handicapowej. Na najlepszych czekają nagrody ufundowane przez Klinikę Vertebralia – terapia kręgosłupa.

Przez cały dzień w ramach giełdy golfowej będzie można sprzedać, zamienić lub przekazać początkującym adeptom kije czy zestawy golfowe. Dodatkową atrakcją podczas Ogólnopolskiego Dnia Golfa w Golf Parks Poland będzie możliwość odbycia jazdy testowej samochodem marki Hyundai oraz wzięcie udziału w meczach piłki nożnej, które rozpoczną się odpowiednio o 12:00 i 16:00. W trakcie Ogólnopolskiego Dnia Golfa będziemy również prowadzić zapisy na kurs golfa dla juniorów oraz na Zieloną Kartę, a także do Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

To wszystko już w niedzielę 27 maja na obiekcie Golf Parks Poland w Warszawie przy ul. Vogla 19

 

Comments are closed.