Rekordowy Dzień Golfa w Wilanowie

Ponad 1000 osób odwiedziło Golf Parks Poland podczas Dnia Golfa w Wilanowie. Wiele z nich po raz pierwszy trzymało kij w rękach. Dziękujemy za tak liczne przybycie i niesamowitą atmosferę.
Jednym z pierwszych gości Dnia Golfa w Wilanowie był prezes Polskiego Związku Golfa pan Marek Michałowski, który promował tę piękną dyscyplinę nie tylko u nas na obiekcie, ale i w całym kraju za pośrednictwem mediów. O swojej wizycie w Wilanowie opowiadał w Polsacie, TVN, a także podczas wieczornej transmisji w Golf Channel Polska.

Piękna słoneczna pogoda zachęcała do spróbowania nowej gry. Parking pękał w szwach, wiele osób przyjechało też na rowerach czy zrobiło sobie przystanek podczas niedzielnego spaceru. Przez cały dzień naliczyliśmy w sumie 1018 osób, co jest absolutnym rekordem w historii dni otwartych. Poprzedni najlepszy wynik pobiliśmy o przeszło 200 osób. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Dzień Golfa w Wilanowie

Przez cały dzień instruktorzy mieli pełne ręce pracy, pokazując pierwsze golfowe kroki na driving range, wyjaśniając tajniki tej pięknej gry i zachęcając do częstszych wizyt w Wilanowie. Od godz. 9 do godz. 19 wszystkie stanowiska były pełne nowych graczy, wielu z nich tak się golf spodobał, że zostało do późnych godzin wieczornych i trenowało nawet po zmroku.

Dzień Golfa w Wilanowie

Na najmłodszych golfistów czekał mini golf, który też cieszył się ogromną popularnością. Dla tych, którzy swoje pierwsze kroki z golfem mieli już dawno za sobą, przygotowaliśmy turniej Dr Irena Eris, w którym nagrodą główną było Audi Q2 na weekend.

Dzień Golfa w Wilanowie

Przez cały dzień nasi goście mogli skorzystać z jazd testowych samochodami marki Audi. Można było się przejechać nowym Audi Q2, Audi A4 i Audi S5, a także w najdrobniejszych detalach zapoznać się z Audi SQ7.

W naszym barze goście mogli skosztować przysmaków gruzińsko-ukraińskich przygotowanych przez naszych sąsiadów z restauracji Chinkalia.

DZIĘKUJEMY!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili nas tego dnia. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z golfem i mamy nadzieję, że nie ostatni.

Dziękujemy także naszym partnerom, bez których organizacja tak wielkiego wydarzenia nie byłaby możliwa. Audi, Ballantines, Dr Irena Eris, Polski Związek Golfa, Dzielnica Wilanów, Chinkalia – sukces Dnia Golfa w Wilanowie to także Wasza zasługa.

Dziękujemy instruktorom Ekberg Golf Academy, którzy aktywnie i cierpliwie szkolili kolejne liczne grupy nowych graczy.

Aktywnie w promowanie gry w golfa włączyli się też członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie – dziękujemy!

Dziękujemy też całemu zespołowi Golf Parks Poland, który pracował z ogromnym zaangażowaniem przez cały dzień, by wszystko było jak należy.

Comments are closed.