Ruszyła Liga Pitch & Putt Wilanów

Sprawdź swoje umiejętności krótkiej gry. Weź udział w Lidze Pitch & Putt Wilanów w Golf Parks Poland. Co środę atrakcyjne nagrody!
Golfistów, tym zaawansowanych, ale również tych zaczynającym przygodę z tym pięknym sportem, zapraszamy do sprawdzenia, jak dobrzy są w krótkiej grze. To właśnie na greenach i w ich najbliższej okolicy rozstrzygają się największe turnieje świata jak i zawody dla amatorów. Liga Pitch & Putt Wilanów daje niesamowitą okazję do ćwiczenia swoich umiejętności w rywalizacji z innymi, a przy okazji daje szansę na atrakcyjne nagrody dla najlepszego gracza tygodnia.
Liga prowadzona jest w kategorii 0 – 36,0 stableford netto, wyniki liczone są z 1/3 handicapu. Co środę przeliczamy wyniki. Za I miejsce mamy przygotowane atrakcyjne nagrody.

Koszt rundy ligowej: 15 zł/osoba

Sprawdź swoje umiejętności krótkiej gry w Lidze Pitch & Putt Wilanów!

Pełny regulamin Ligi Pitch & Putt w Golf Parks Poland:

1. Liga prowadzona jest w kategorii 0 – 36,0 stableford netto, wyniki liczone są z 1/3 handicapu.
2. Wyniki z cyklu turniejów Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge wliczane są do klasyfikacji Ligi.
3. Gra może być prowadzona po zgłoszeniu chęci gry według zasad Ligi Pitch & Putt i opłaceniu Green Fee w recepcji, runda ligowa – 15zł./osobę za rozegranie 6 dołków.
4. Green Fee powinno być umieszczone podczas gry, w widocznym miejscu.
5. Zawodnicy pokonują 6 dołków. Po skończonej grze, niezwłocznie oddają podpisane Score Card do recepcji. W przeciwnym wypadku, runda zostanie unieważniona.
6. We flight’cie (zespole) mogą uczestniczyć minimum 2 i maksymalnie 4 osoby.
7. Runda ligowa może być rozegrana przez dwóch graczy posiadających handicap lub w obecności instruktora Ekberg Golf Academy.
8. Przeliczenie wyników będzie odbywało się raz w tygodniu w środę po 22.00. Najlepszy wynik tygodnia zostanie nagrodzony.
9. Do gry, można używać tylko piłek „turniejowych”. Używanie piłek z driving range jest zabronione i wiąże się z unieważnieniem rozgrywanej rundy ligowej.
10. Dozwolone jest użycie maksymalnie 3 kijów, w tym jeden typu putter.
11. Z pola Pitch & Putt mogą korzystać tylko osoby znające podstawy gry w golfa.
12. Użycie tee jest nieobowiązkowe.
13. W razie zgubienia piłki, gracz ma 3 minuty na jej odnalezienie. W przeciwnym wypadku, gracz powinien doliczyć sobie jedno uderzenie karne.
14. Nad wynikami i poprawnością gry czuwa Komitet Turniejowy w składzie: instruktor, dwóch przedstawicieli Golf Parks Poland.
15. Pozostałe kwestie regulują zasady gry w golfa R&A Rules Limited, The United States Golf Association oraz Federation of International Pitch and Putt Associations.
16. Regulamin zawiera się punktach od 1 do 15 włącznie.

Komitet Turniejowy Golf Parks Poland

Comments are closed.