Sezon Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge nabiera tempa

Niesamowite wyniki, nowy konkurs dodatkowy, wspaniałe nagrody i atrakcje od Audi i Ballantines oraz wielkanocne niespodzianki – rywalizacja w cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge rozpoczęła się na dobre.
W trakcie całego turnieju wszyscy uczestnicy oraz goście Golf Parks Poland mieli możliwość przetestowania topowych modeli marki Audi – sponsora tytularnego cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge. Do dyspozycji były Audi A5 oraz Audi S8 Plus, a dodatkowo nasi goście mogli poznać też rynkową nowość – Audi Q2, które bardzo spodobało się naszym uczestniczkom.

Audi Q2 w Golf Parks Poland Wilanów

Audi ufundowało też nagrody główne – w kwietniu były to parasole oraz piłki golfowe – dla najlepszych graczy w czterech turniejowych kategoriach. W drugim turnieju emocji nie brakowało do ostatniego dołka. W kategorii 0-26,4 w kwietniowym turnieju triumfował Tadeusz Szkałuba, który wyprzedził Roberta Morenia oraz Jana Czarneckiego. W kategorii 26,5-36,0 najlepszy był ponownie Piotr Błędziński, a z nim na podium stanęli Paweł Łodziński i Konstanty Łuczak.

Kategoria Greencard podzielona jest na klasyfikację kobiet oraz mężczyzn. Wśród pań na podium stanęły trzy Ewy – wygrała Ewa Bieniek, druga była Ewa Sołonin, a trzecia Ewa Kulwicka. W rywalizacji panów najlepszy był znów Michał Owczarek, drugie miejsca zajął Piotr Smolarz, a trzeci był Piotr Wietrak.

Od tego sezonu zmieniliśmy format konkursu dodatkowego, czyli Putting Competition. Nowa formuła przypadła do gustu wszystkim grającym. Wśród kobiet najlepsza była Anna Dziekan, rywalizację mężczyzn wygrał Piotr Smolarz. Nagrody w konkursie dodatkowym oraz za Closest to the pin ufundował Ballantines.

Przez cały turniej oprócz testów aut marki Audi nasi goście wzięli udział w kolejnej podróży po świecie whisky. Tym razem Ballantines zabrał golfistów na wyprawę do Szkocji, a dla wszystkich grających przygotował upominki-niespodzianki.

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge

Rywalizacja o nagrody główne trwa!

Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP w kategoriach 0-26.4; 26.5-36.0 oraz Strokeplay brutto 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Równolegle do turnieju Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin z każdego tee boxa. W godz. 17:30 – 19:00 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn). Sponsorem nagród jest Audi.

Przez cały sezon toczy się rywalizacja o nagrody główne cyklu Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge – torby golfowe Taylor Made sygnowane przez Audi. Żeby liczyć się w klasyfikacji generalnej i mieć szansę na końcowy triumf, trzeba wziąć udział w czterech turniejach w sezonie.

Lista zwycięzców majowego Audi Pitch & Putt Wilanów Challenge poniżej.

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Tadeusz Szkałuba 13 2/3
2 Robert Moreń 15
3 Jan Czarnecki 15 2/3
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Piotr Błędziński 13
2 Paweł Łodziński 14 1/3
3 Konstanty Łuczak 15 2/3
Kategoria Green Card Kobiet
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Ewa Bieniek 26
2 Ewa Sołonin 29
3 Ewa Kulwicka 31
Kategoria Green Card Mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Michał Owczarek 22
2 Piotr Smolarz 24
3 Piotr Wietrak 24
Putting Competition
Kobiet Barbara Kozicka 8
Mężczyzn Tomasz Osobiński 7
Closest to the pin
Dołek #1 – 81 m Rafał Podkański 934 cm
Dołek #1 – 65 m Krzysztof Jankowski 300 cm
Dołek #2 – 78 m Leszek Fibakiewicz 241 cm
Dołek #2 – 63 m Ewa Kulwicka 210 cm
Dołek #3 – 54 m Robert Moreń 226 cm
Dołek #3 – 48 m Ksawery Podkański 126 cm

Wyniki wszystkich uczestników turnieju:

Comments are closed.