Sukces Dnia Golfa w Wilanowie

Dziesiątki osób zarażonych grą w golfa, setki upominków i atrakcji niespodzianek oraz wybite piłki z driving range liczone w tysiącach. Ogólnopolski Dzień Golfa w Wilanowie po raz kolejny okazał się sukcesem.

Przez cały dzień trwały otwarte akademie golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy mógł po raz pierwszy chwycić kij i sprawdzić na własnej skórze, czym jest golf. O doskonałą rozgrzewkę i przygotowanie do gry, a zarazem prewencję przedurazową, zadbało Calypso.

Dla bardziej doświadczonych graczy czekały turnieje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rywalizowano w Ban Thai SPA Pitch & Putt Wilanów, a także w konkursach na nowym torze do minigolfa. Można było się zapisać na kursy i treningi, a także zostać członkiem Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących. Przez cały dzień goście Golf Parks Poland mogli testować niesamowite model Audi – RS5, A6 i Q8, degustować wyśmienite steki, korzystać z masaży tajskich, a na dzieci czekała strefa animacji m.in. z mini boiskiem do piłki nożnej.

Po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Golfa w okazał się niesamowitym sukcesem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Comments are closed.