Sukces Dnia Golfa w Wilanowie

Rekordowa liczba osób wzięła udział w Dniu Golfa w Wilanowie. Wiele osób po raz pierwszy miało kontakt z tym fantastycznym sportem.
Przez całą niedzielę trwały akademie golfowe, turnieje i zabawy. Absolutni nowicjusze mogli po raz pierwszy w życiu chwycić za kij i spróbować uderzyć piłkę pod okiem instruktorów na lekcjach na driving range. Poznali pierwsze reguły, ćwiczyli zamach i szybko czynili postępy. Momentami nasze maszyny do wydawania piłek nie nadążały z uzupełnianiem koszyków. Podczas Dnia Golfa wystrzelono dużo ponad 30 tys. piłek.

Oprócz akademii dla początkujących, na naszym polu Pitch & Putt odbył się turniej Amaro Caffee Pitch & Putt Wilanów Challenge podzielony był na dwie tury. W sumie w zawodach wzięło udział aż 43 zawodników, a wyniki były rewelacyjne. W sumie aż pięciu zawodników uzyskało najlepszy tego dnia wynik 22 uderzeń.

Ponadto, odbyły się zawody w minigolfie dzieci, można było się zapisać na Kurs Golfa dla Juniorów, Kurs na Zieloną Kartę, Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, skosztować ze specjalnego menu 19 Hole i wziąć udział w degustacji kawy, słodyczy, a także zobaczyć, jakie atrakcje przygotowali partnerzy Dni Otwartych.

Dziękujemy za fantastyczną atmosferę. Bez waszego udziału, ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Zapraszamy codziennie od godz. 8 do godz. 22. Grajcie w golfa w Wilanowie.

Comments are closed.