Turniej Karnawałowy przegonił zimę. Szampańskie wyniki w Wilanowie

Turniejowy rok na golfie w Wilanowie uważamy za rozpoczęty! W sobotę 29 stycznia razem z Królewskim Klubem Golfowym w Wilanowie rozegraliśmy Turniej Karnawałowy.
Były karnawałowe elementy stroju, które niektórym sprawiały nieco trudności podczas swingu. Śmiechu przy tym było co niemiara. Ze względu na śnieg na fairwayach i greenach graliśmy kolorowymi piłkami juniorskimi, do których wszyscy musieli się nieco przyzwyczaić. Lepiej radzili sobie ci, którzy postawili na niską grę ironami niż ci, co zabrali ze sobą tylko wedge’e.

Turniej rozgrywany był w odmiennej formule od tradycyjnych – rywalizacja toczyła się w dwuosobowych zespołach, a liczył się łączny wynik brutto pary. To tylko podniosło poziom emocji i jeszcze zaostrzyło rywalizację. Efekt? Zwycięzców musiała wyłonić dogrywka. Ostatecznie triumfowali Ziemowit Cieślak i Leszek Fibakiewicz, którzy w decydującej rozgrywce okazali się lepsi od Katarzyny i Michała Kopczewskich. Na podium stanęli jeszcze Jan Radziszewski i Mariusz Dempniak.

Po grze na zawodników czekały rozgrzewające napoje i coś słodkiego.

Turniej Karnawałowy w Golf Parks Poland w Wilanowie
-

Dziękujemy wszystkim za przybycie i niesamowitą atmosferę. Cieszymy się, że turniejowe granie mogliśmy zainaugurować jeszcze w styczniu. Wkrótce podamy kalendarz rozgrywek na cały sezon, ale możemy zdradzić, że warto sobie zarezerwować każdą drugą środę miesiąca od kwietnia do października 😉

Wyniki Turnieju Karnawałowego:

Turniej Karnawałowy w Golf Parks Poland w Wilanowie
Golf w Wilanowie - wyniki
Comments are closed.