V BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge

Wielkie emocje w Putting Competition i świetna rywalizacja w turnieju głównym. Sierpniowy BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge już za nami.

Dzień turnieju upłynął w bardzo kameralnej i koleżeńskiej atmosferze. Odbyło się kilka zaciekłych rywalizacji między innymi podczas Putting Competition. W dogrywce znalazło się trzech Panów z wynikiem po 13 uderzeń: Artur Dejnowicz, Marek Czecharowski i Bogdan Mizieliński. Już po kilku minutach w dogrywce wyłoniony został zwycięzca – Artur Dejnowicz.

W głównym turnieju w kategorii HCP 0-26,4 zwyciężył nie po raz pierwszy prezes Golf Parks Poland Janusz Herburt-Hewell, który na sześciu dołkach wykonał 19 uderzeń. Artur Dejnowicz nie tylko wygrał rywalizację na greenie ale też zajął trzecie miejsce w kategorii handicapowej do 26,4 i wykonał Closest to the pin na dołku numer 2. W kategorii Greencard zacięta walka rozegrała się między Tadeuszem Szumliczem, a Karolem Boguckim których wyniki wynosiły po 23. Countback zapewnił jednak pierwsze miejsce Tadeuszowi Szumliczowi. Najniższe podium wywalczył Piotr Lenard z wynikiem 24.

W kategorii HCP 26.5-36.0 trzecie miejsce z dobrym wynikiem osiągnął Bogdan Mizieliński, a zaszczytne drugie Przemysław Milczarek. Z powodu błędu technicznego na najwyższym stopniu stanął Franciszek Iwaniuk. Jednak uhonorowany powinien zostać Marek Czecharowski któremu serdecznie gratulujemy i przesyłamy nagrody oraz ukłony jakie mu się należą.

Najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne golfowe nagrody od BMW oraz Piwnicy Smaków, sponsorów cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Wszystkim uczestnikom i kibicom bardzo dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy na kolejne turnieje tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca. Następne zawody odbędą się 10 września.

Lista zwycięzców poniżej.

Kategoria 1/3 HCP 0- 26,4
Miejsce Imię i nazwisko Wynik netto
1 Janusz Herburt-Hewell 10 1/3
2 Monika Kołowrotna 16 2/3
3 Artur Dejnowicz 20 1/3
Kategoria 1/3 HCP 26,5 – 36,0
1 Marek Czecharowski 13
2 Przemysław Milczarek 18
3 Bogdan Mizieliński 18 1/3
Kategoria Green Card
Miejsce Imię i nazwisko Wynik brutto
1 Tadeusz Szumlicz 23
2 Karol Bogucki 23
3 Piotr Lenard 24
Putting Competition
Kobiet
Mężczyzn Artur Dejnowicz 13
Closest to the pin – dołek 1
Kobiet Monika Kołowrotna 335 cm
Mężczyzn
Closest to the pin – dołek 2
Kobiet
Mężczyzn Artur Dejnowicz 241 cm
Closest to the pin – dołek 3
Kobiet
Mężczyzn Piotr Mazurkiewicz 790 cm
Comments are closed.