VI turniej z cyklu Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge

W minioną środę odbył się już szósty z koleji turniej z cyklu Noble Bank Pitch & Putt Wilanów Challenge w którym jak zwykle uczestniczyło około czterdziestu zawodników.Najliczniejszą grupę stanowili tradycyjnie golfiści początkujący czyli uczestnicy kategorii Green Card. Na podium tej kategorii królowali członkowie Królewskiego Klubu w Wilanowie: Wojciech Kuna 20 uderzeń, Piotr Dulewicz 23 uderzenia, Tadeusz Szumlicz 23 uderzenia. Przypominamy że w przypadku remisu zamiast dogrywki liczona jest suma uderzeń z trzech dołków wstecz. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobry wynik Izydor Lenarczyka w Kategorii Mężczyzn Handicap który zagrał par pola – 18 uderzeń i uzyskał wynik netto 9 1/3 przy handicapie 25,8. Turniej obecny jak i poprzedni obfitował w interesujące nagrody ufundowane przez Noble Bank i Piwnicę Smaków, która dopasowała do menu odpowiednie wina, a szczególnie do przysmaku sezonowego knedli ze śliwkami – Comenge 2006. Hiszpańskie wino z regionu Ribera Del Duero, winnicy Bodegas Comenge.

Relacja fotograficzna z turnieju znajduje się w Galerii Zdjęć.

Jeszcze tylko jeden turniej dzieli nas od wyłonienia zwycięzcy cyklu, który zostanie uhonorowany voucherem na 400£ od Travel & Action.

Na VII Noble Bank Pitch &Putt Wilanów Challenge zapraszamy jak zwykle w drugą środę miesiąca – 10 Października od godziny 14.00.

Do zobaczenia!

Comments are closed.