W BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge czas finałowych rozstrzygnięć

W środę 14 października zapraszamy na finałowy turniej z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, który wyłoni zwycięzców klasyfikacji generalnej. Pierwszy flight rusza o godz. 15, ostatni o godz. 17.

W trzech głównych kategoriach toczy się zacięta walka o nagrodę główną cyklu – torbę golfową Cartbag BMW Golfsport o wartości 1350 zł. Wspaniała nagroda ufundowana przez partnera Golf Parks Poland – BMW – trafi w ręce zawodniczek lub zawodników, którzy zdobędą najwięcej punktów w klasyfikacji punktowej. Żeby liczyć się w grze o torby golfowe, trzeba zagrać w przynajmniej czterech turniejach cyklu.

W kategorii HCP 0-26.4 prowadzą: Tadeusz Szumlicz, Artur Czarnecki, Jacek Sidzina, Rhea Wiatr, Jerzy Kondej
W kategorii 26.5-36.0: Piotr Błędziński, Piotr Lenard, Paweł Łodziński, Marek Czecharowski
W kategorii Zielona Karta: Piotr Wietrak, Michał Owczarek, Justyna Raemy

W trakcie zawodów odbędzie się degustacja win wybranych przez nowego partnera cyklu turniejów – Wine Avenue, a na uczestników czeka poczęstunek po grze.

Dodatkową atrakcję przygotowało Beijing Tong Ren Tang, które przez cały turniej zaprasza na degustację cesarskich herbat chińskich. W oczekiwaniu na wyniki turniju i klasyfikacji końcowej, o godzinie 18.00 odbędzie się pokaz cermonii parzenia herbaty chińskiej i prezentacja masaży terapeutycznych. Wśród wszystkich gości zostanie przeprowadzone losowanie dwóch voucherów na Klasyczny Masaż Chiński, a każdy uczestnik turnieju i goście przybyli na degustację herbaty otrzymają upominki.

Październikowy turniej ze względu na wcześniej zapadający zmrok rozpoczniemy o godz. 15 (pierwsze flighty), a ostatnie grupy ruszą na pole o godz. 17.

Jak gramy?

BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP. Klasyfikacja pucharowa podzielona jest na kategorie: 0-26.4; 26.5-36.0; 37.0-54.0. Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.

Nagrody przyznawane są za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Dodatkowo przyznawane będą nagrody z tytułu „Women’s Medalist” oraz ”Men’s Medalist”. Równolegle do turnieju BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge, na polu prowadzony jest konkurs Closest to the Pin. Rywalizacja odbywa się na 3 dołkach w kategorii kobiet i mężczyzn niezależnie od tee box, z którego jest wykonywane uderzenie. W godz. 17:30 – 18:30 na greenie treningowym można spróbować swoich sił w Putting Competition (w kategorii kobiet i mężczyzn).

Opłata turniejowa: 65 zł goście, 55 zł członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, 50 zł studenci oraz juniorzy.

Godziny startu flightów: 15:00, 16:00, 17:00.

Rejestracja: Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (recepcja@golfparkspoland.pl), telefonicznie (+48 22 424 70 83 lub + 48 609 046 802) oraz osobiście w recepcji przy ul. Vogla 19. Rejestracja w turnieju jest obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Comments are closed.