Warszawa jest Trendy w Golf Parks Poland

5 i 6 września zapraszamy na specjalną akademię golfa w ramach imprezy Warszawa jest Trendy. W wyznaczonych godzinach spróbujecie golfa za darmo!

Nie mieliście do tej pory z golfem nic wspólnego? A może kiedyś próbowaliście, ale nie wiecie, jak się do tego zabrać? A może chcecie sobie odświeżyć podstawy? W pierwszy weekend września zapraszamy tych, którzy na jedno z tych pytań odpowiedzieli „tak”. Weźcie też całe swoje rodziny i znajomych, bo golf to przede wszystkim miła forma spędzania wolnego czasu w większej grupie.

5 i 6 września, czyli w sobotę i niedzielę w godz. 10-12 będzie czekał na Was specjalny zespół Golf Parks Poland, który pomoże Wam postawić pierwsze kroki na golfowej ścieżce. Na driving range przeprowadzimy lekcje pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, będziecie też mogli spróbować sił w mini golfie, gdzie na małych i dużych golfistów czekają lekcje i specjalne konkursy.

Serdecznie zapraszamy!

Czym jest impreza Warszawa jest Trendy?

Chcesz pobić rekord Guinnessa w grze na największej planszy Monopoly? Co powiesz na niemy film w ogrodzie, z muzyką na żywo, albo spotkanie z Muminkami? A może wolisz poczuć brak grawitacji podczas przeprawy przez most tybetański? A śpiewanie piosenek w tramwaju? Podniebna kolacja? Weź udział w imprezie „Warszawa jest trendy” i przekonaj się,że w stolicy dużo się dzieje! Spędź wolny czas z rodziną i przyjaciółmi w najbardziej szalony sposób albo odpocznij i zregeneruj siły przed nadchodzącym tygodniem.

Od 4 do 6 września, przez 50 godzin, będziesz mieć możliwość nie tylko zwiedzić podziemia Pałacu Kultury i Nauki, ale też zjeść śniadanie nad Wisłą, potańczyć na międzypokoleniowej dyskotece lub wziąć udział w spacerze z przewodnikiem, a do tego posłuchać Chopina na Krakowskim Przedmieściu. Przeczytaj nasz program i zobacz, z jakich atrakcji masz okazję skorzystać w ten weekend.

Impreza potrwa od piątku od godziny 18.00 do niedzieli do godziny 20.00. Zobacz pełny program wydarzeń.

Comments are closed.