Wiosenny Program dla Juniorów już po finale

W sobotę odbyło się ostatnie, ósme spotkanie Programu dla Juniorów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Juniorów. Było dużo golfa oraz świetnej zabawy z naszymi najmłodszymi adeptami.

Na finałowe zajęcia stawiły się wszystkie dzieci z dwóch grup: 5-7 latków prowadzona przez Piotra Ragankiewicza oraz dla ośmiolatków i starszych, którą opiekowała się Olga Szmit. W sumie w sobotę w treningu wzięło udział 14 młodych golfistów.

Dzieciaki rozegrały turniej pitch & putt na trzech dołkach, wzięły też udział w konkursach Closest to the Pin, Putting Competition i Straightest drive. Po 1,5-godzinnym treningu połączonym z zawodami na dzieci z rodzicami czekał piknik i nagrody ufundowane przez Golf Parks POland i Królewski Klub Golfowy w Wilanowie. Pełno było dobrej zabawy i pozytywnej energii oraz troszeczkę rozczarowania, że kolejne zajęcia dopiero po wakacjach, czyli 5 września.

Miło nam poinformować, że trójka juniorów, którzy już mają Zielone Karty w wakacje od golfa odpoczywać nie będzie. Kuba, Janek i Dominika wezmą udział w BMW PZG Junior Tour w Sobieniach Królewski oraz w Rajszewie, a także w letnich turniejach BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

ZOBACZ ZDJĘCIA z finałowych zajęć dla juniorów

Comments are closed.