Women’s Golf Day, czyli wyjątkowy wieczór golfistek

Niesamowita frekwencja, niecodzienne atrakcje – Women’s Golf Day po raz kolejny odbył się w Wilanowie i potwierdził, że nie ma przypadku w tym, że ma stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland.

To był wieczór, który wykroczył poza sam sport. Były emocje sportowe w turnieju Marea Float Center Pitch & Putt Wilanów, Nearest to the Line – KaHa Biżuteria oraz Closest to the Pin MedUse, ale i mnóstwo atrakcji dedykowanych golfistkom – jazdy testowe autami marki Audi, pokaz mody przy jazzowym akompaniamencie Jacka Brzeszczyńskiego, a potem bankiet przygotowany przez restaurację Syta 93 oraz Golden Products.

Kilkadziesiąt golfistek – zarówno tych początkujących, jak i takich, które w ten piękny sport grają od lat, spędziło czas w towarzystwie podobnych sobie pasjonatek. Po raz kolejny wydarzenie wywołało nie tylko wiele radości, ale i nawiązało wyjątkowe relacje. To największa wartość Women’s Golf Day, który ma stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland.

Women’s Golf Day okazał się sukcesem także dzięki zaangażowaniu całego zespołu Golf Parks Poland, a także partnerów, sponsorów – Audi, Syta 93, KaHa Biżuteria, Pasadena Butik, Marea Float Center, Golden Products, MedUse oraz Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, a także Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Jacek ”Jazzek” Brzeszczyński umilił całą imprezę swoim niesamowitym głosem, piękną muzyką, a także wcielił się w rolę konferansjera za co mu szczególnie dziękujemy. Charyzmatyczna osobowość, niepowtarzalna barwa głosu oraz elastyczność stylistyczna pozwala mu swobodnie poruszać się w takich gatunkach jak: soul, jazz, r&b, pop, blues. I tego mogły doświadczyć wszystkie uczestniczki Women’s Golf Day.

Comments are closed.