Women’s Golf Day – dziękujemy

Dziękujemy wszystkim Paniom, które tak licznie wzięły udział w Women’s Golf Day. Serdeczne podziękowania dla Partnerów i Sponsorów, bo bez nich ten dzień nie byłby taki sam.

Była to czwarta edycja Women’s Golf Day, którą zorganizowaliśmy w Wilanowie. Dzięki Partnerom i Sponsorom mogliśmy sprawić, że każde kolejne spotkanie jest unikalne oraz w ciekawy i przystępny sposób przybliża piękny sport jakim jest golf.

Pierwszy kontakt z kijem i piłką, ale też zawody dla bardziej doświadczonych zawodniczek – staramy się, by Women’s Golf Day był dostępny bez względu na umiejętności. 60 uczestniczek wrześniowej edycji to najlepszy dowód na to, że ten format imprezy się sprawdza.

Zobacz zdjęcia z Women’s Golf Day >>

Podczas Women’s Golf Day nie zabrakło sportowej rywalizacji. Na naszym polu Pitch&Putt panie rywalizowały w grupach początkującej i zaawansowanej, a dodatkowo zorganizowaliśmy konkursy puttowania, a także Nearest to the Pin, w którym trzeba było umieścić piłkę jak najbliżej flagi.

Women’s Golf Day to jednak nie tylko sportowe emocje, ale przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, Dzień Kobiet. Dlatego dzięki naszym partnerom i sponsorom mogliśmy zaprosić panie na pokaz mody wraz z Butikiem Pasadena, przeprowadzić sesję fotograficzną wraz z Atelier Fotografii N30 Krzysztofa Wicińskiego, umożliwić skorzystanie z zabiegów Beauty&Spa razem z Innova Odnowa Biologiczna, Marea Float Center, Spa 43, Yoga Retreatment i LumiSpa, czy promować zdrową i odpowiedzialną dietę z B+ORSEL, Tiens czy Royal Catering. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbał Jacek „Jazzek” Brzeszczyński, a Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis na pewno rozwiąże problem jesiennej depresji.

Centrum Psychologii Oassis współpracuje z Atelier Fotografii N30 Krzysztofa Wicińskiego. Sprawdź, jak odnaleźć siebie w obiektywie aparatu.

Zobacz zdjęcia z pokazu mody podczas Women’s Golf Day >>

WYNIKI WOMEN’S GOLF DAY 2020

Wyniki MAREA Pitch&Putt Wilanów >>

Putting Competition:
Partycja Kozera
Magdalena Kołodziej
Klaudia Mila

Nearest to the Pin. Początkujący
Magdalena Kołodziej
Małgorzata Dobija
Lydia Czeszlak

Nearest to the Pin. Zaawansowani
Justyna Raemy
Beata Krawczyk
Svetlana Sokolova

YOGA RETREATMENT Closest to the Pin
Dołek nr. 2, tee 78 m. Dorota Ciesielska 63cm

Comments are closed.