Wspaniały Dzień Golfa w Wilanowie!

Dziesiątki nowych pasjonatów golfa, setki uśmiechniętych twarzy, tysiące wystrzelonych piłek na driving range – niedzielny Dzień Golfa w Wilanowie znów był sukcesem!

Przez całą niedzielę trwały akademie golfowe, turnieje i zabawy. Absolutni nowicjusze mogli po raz pierwszy w życiu chwycić za kij i spróbować uderzyć piłkę pod okiem instruktorów na lekcjach na driving range. Poznali pierwsze reguły, ćwiczyli zamach i szybko czynili postępy. Momentami nasze maszyny do wydawania piłek nie nadążały z uzupełnianiem koszyków. Podczas Dnia Golfa wystrzelono sporo ponad 30 tys. piłek.

Oprócz akademii dla początkujących, na naszym polu Pitch & Putt odbył się turniej Wine Avenue Pitch & Putt Wilanów Challenge podzielony był na dwie tury, nagród też była podwójna ilość.

Ponadto, odbyły się zawody w minigolfie dzieci oraz konkurs puttowania, można było się zapisać na Kurs Golfa dla Juniorów, Kurs na Zieloną Kartę, Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie, skosztować smakołyków z menu 19 Hole i wziąć udział w degustacji win, słodyczy, a także zobaczyć, jakie atrakcje przygotowali partnerzy Dni Otwartych.

Dziękujemy za fantastyczną atmosferę. Bez waszego udziału, ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się i pomogli w zorganizowaniu Dnia Golfa, w tym naszym trenerom, pracownikom oraz członkom Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie.

Dziękujemy także naszym partnerom, bez których organizacja takiego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa: Dzielnicy Wilanów, Polskiemu Związkowi Golfa, BMW, Calypso Wilanow, TERAZ WILANÓW, Wine Avenue.

Zapraszamy codziennie od godz. 8 do godz. 22. Trenujcie golfa w Wilanowie.

Comments are closed.