Wyjątkowa Golfowa Noc Świętojańska 2019

Turniej świecącymi piłkami, wieczorna akademia golfa dla początkujących, wicie wianków i niesamowita atmosfera – Golfowa Noc Świętojańska 2019 była wyjątkowa. Już zaczynamy pracę nad edycją 2020.

Golfowa Noc Świętojańska ma już stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Golf Parks Poland. Tegoroczna trzecia edycja była ze wszech miar wyjątkowa. Od wieczora do wczesnych godzin porannych pełno było nie tylko golfowej magii, ciekawych rozmów, ale i niecodziennej atmosfery. Wicie wianków z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, o czym świadczy liczba uczestniczek i ilości kwiatów, które zostały wykorzystane.

Golfowa Noc Świętojańska po raz kolejny okazała się wspaniałą okazją do tego, by poznać, czym tak naprawdę jest golf. Pod okiem instruktorów – Kuby, Hamody i Jorgena – przez blisko trzy godziny stawiali pierwsze kroki z kijami. W tym czasie golfiści sprawdzili się w nocnym turnieju, w którym używali świecących piłek. Świetną formę potwierdziła Elina O’Higgins, która nie tylko wygrała turniej w kategorii HCP, ale jako jedyna zaliczyła Closest to the Pin. I to dwukrotnie! W rywalizacji w kategorii Green Card najlepszy był Karol Bogucki.

Imprezę uświetnili znamienici goście – prezes Golf Parks Poland Janusz Herburt-Hewell z żoną, partnerzy i sponsorzy obiektu.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia:

  • turniej świecącymi piłkami odbył się dzięki Foodlovers
  • Marea Float Center sponsorowi nagród w Nearest to the line
  • PASADENA Butik sponsorowi nagród w Closest to the pin
  • OMII – Agata Słoma za nagrody w konkursie wicia wianków
  • O dobry humor i podniebienie zadbał Golden Products, SYTA 93
  • Magiczną krainę światła stworzył IB light & desing
  • Bezpieczeństwo zapewnił Konsalnet
  • AUDI wystawiło swój niesamowity elektryczny samochód, model e-tron

Dziękujemy też całemu zespołowi Golf Parks Poland za zaangażowanie i pracę przy wydarzeniu.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz wszystkie zdjęcia z wydarzenia >>

WYNIKI

Zwycięzcy Golfowej Nocy Świętojańskiej 2019

Wyniki Golfowej Nocy Świętojańskiej 2019

Comments are closed.