Wyjątkowy Dzień Golfa w Wilanowie

Setki osób odwiedziły Golf Parks Poland podczas Ogólnopolskiego Dnia Golfa w Wilanowie. Wiele z nich po raz pierwszy trzymało kij w rękach. Dziękujemy za tak liczne przybycie i niesamowitą atmosferę.

Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do spróbowania nowej gry. Parking pękał w szwach, wiele osób przyjechało też na rowerach czy zrobiło sobie przystanek podczas niedzielnego spaceru. Przez cały dzień instruktorzy mieli pełne ręce pracy, pokazując pierwsze golfowe kroki na driving range, wyjaśniając tajniki tej pięknej gry i zachęcając do częstszych wizyt w Wilanowie. Od godz. 9 do godz. 19 wszystkie stanowiska były pełne nowych graczy, wielu z nich tak się golf spodobał, że zostało do późnych godzin wieczornych i trenowało nawet po zmroku.

Na najmłodszych golfistów czekał mini golf, który też cieszył się ogromną popularnością. Dla tych, którzy swoje pierwsze kroki z golfem mieli już dawno za sobą, przygotowaliśmy turniej Ban Thai Spa, w którym zwycięzcy nagradzani byli wyjątkowymi masażami tajskimi. Jak wygląda taki masaż, można było się przekonać przez cały dzień w strefie Ban Thai Spa i zapisać na kolejną wizytę.

Przez cały dzień nasi goście mogli skorzystać z jazd testowych samochodami marki Audi. Można było się przejechać nowym Audi RS4, Audi A7 oraz Audi Q7.

DZIĘKUJEMY!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili nas tego dnia. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z golfem i mamy nadzieję, że nie ostatni.

Dziękujemy także naszym partnerom, bez których organizacja tak wielkiego wydarzenia nie byłaby możliwa. Audi, Ban Thai Spa, Polski Związek Golfa – sukces Dnia Golfa w Wilanowie to także Wasza zasługa.

Dziękujemy instruktorom Ekberg Golf Academy oraz Brianowi Messingowi, którzy aktywnie i cierpliwie szkolili kolejne liczne grupy nowych graczy.

Specjalne podziękowania składamy Mariuszowi Dempniakowi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju Ban Thai Spa.

Aktywnie w promowanie gry w golfa włączyli się też członkowie Królewskiego Klubu Golfowego w Wilanowie – dziękujemy!

Dziękujemy też całemu zespołowi Golf Parks Poland, który pracował z ogromnym zaangażowaniem przez cały dzień, by wszystko było jak należy.

WYNIKI

Ban Thai SPA Pitch&Putt – I tura (kliknij)

Ban Thai SPA Pitch&Putt – II tura (kliknij)

Comments are closed.