Zimowy Turniej Pitch & Putt za nami. Zobacz wideo!

Aż 32 graczy odganiało z nami zimę w pierwszym tegorocznym turnieju na naszym polu w Wilanowie. Dopisała pogoda, wyniki były niesamowite. Już czekamy na kolejne tegoroczne turnieje.

Zimowy Turniej Pitch & Putt w Wilanowie odbył się po raz piąty, ale warunki były iście wiosenne. Część zawodników skorzystała z dobrych rad trenerów Ekberg Golf Academy i w trakcie chłodnych dni stosowało treningi alternatywne. I widać to było w wynikach. Świadczy o tym aż dziewięć birdie w całym turnieju. Najlepszy wynik brutto ze wszystkich startujących miał Bogdan Bigus – 19 uderzeń, który triumfował w kategorii HCP. W kategorii Greencard najlepszy był Piotr Lenard (23 uderzenia), a w pierwszym tegorocznym turnieju nie mogło też zabraknąć zdolnego juniora Leona Krawczyka, który dzielnie radził sobie w grze z bardziej doświadczonymi graczami.

Jak zaznaczył jeden z golfistów: „Dla nas takie wyjscie na pole, zimowo/wiosenny turniej to synonim topienia marzanny.” I my się pod tym podpisujemy! Dziękujemy za liczne przybycie, dobrą grę i wspaniałą atmosferę. Cieszymy się, że możemy organizować dla Was takie imprezy.

Szczególnie dziękujemy Królewskiemu Klubowi Golfowemu w Wilanowie za wspołorganizację turnieju i zaangażowanie Pani Kapitan – Beaty Okrasy i Wice Kapitana – Piotra Mazurkiewicza, Darka Okrasy i Michała Kopczewskiego za oprawę fotograficzną oraz relację wideo oraz Frankowi Iwaniukowi za ufundowane nagrody i rozgrzewający żurek.

Szczegółowe wyniki w pliku PDF.

Comments are closed.